– KURSAS – ‘’NC PROGRESS 2 ’’ level 2

KURSAS  – ‘’NC PROGEESS 2 ’’ level  2

APARATINĖS  arkinių nagų korekcijos kursas

Mokymai vyksta tik su frezos pagalba. Jei nemokate dirbti su freza nė bėda – mes jus išmokinsim*.

*Tokių atvėjų frezą ir reikiamus antgalius  turėsite įsigyti TIK  pas mus.

Trukmė – 3 d. Kaina – 250 €

Norintiems išmokti nagų korekcijos, TURITE turėti viena iš centro diplomų :  “NC Progress ” level  1; 2  ar “ NC Express” level 1; 2, “NC START” levels 1; 2.

Medžiagomis kursui aprūpina centras.  Galėsite išbandyti įvairias medžiagas palyginimui su galimybe išrinkti mėgstamiausias. Su savimi turėti savo teptukus, prireikus galima įsigyti pas mus.

Kurso metu išmoksite  atlikti ne tik  kasdienį darbą – nagų korekciją, bet ir  sudetingą nagų korekciją su įliejimu

Spec. pasiūlymas: Korekcijos kurso metu –  aparatinio manikiūro mokymai bus pravesti jums NEMOKAMAI.

Frezą ir reikiamus antgalius galima įsigyti pas mus su 15 proc. nuolaida, o jeigu apsipirkimo  suma viršys 500 eur. – gaunate net 20 proc.nuolaida.

Mokymai apima:

–              aparatinę ARKINIŲ  nagų sudetingą  korekciją

–              sudėtingos arkinių nagų korekcijos techniką

–              aparatinį priaugintų nagų nudildinimą

–              aparatinį natūralių nagų manikiūrą

–              nagų dizaino technikas

–              teisingai modeliuoti “plauko šypsenelę”

MOKYMAI SU FREZA IR SU DILDĖMIS.

1 DIENA

– Teorinė ir praktinė diena:

Arkinių nagų  modeliavimo demonstracija su akvariuminiu efektu. Nagų “šypsenėlės“ technikos teorija ir demonstravimas. Forma kvadratas.  Darbas su  vienos modelio rankos  nagais. Forma kvadratas.

Nagų  ARKINIS modeliavimas (nagų dizainas pagal pasirinktą techniką) su akvariumo efektu.  .  Aparatiniai dirbtinių nagų apdirbimo būdai, reikalingų antgalių parinkimas ir jų naudojimo teorija ir praktika. Dirbtinių nagų ilgį ir spalvas pasirenka mokinys.  „Plauko šypsenėlės“ formavimas su dildės ir frezos pagalba . Antgalių parinkimas,  antgalių rūšys.  Akvariuminių arkinių nagų dildinimo teorija ir praktika.  Nuotrauka

Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 19.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)

Modeliai ateina 12.00 val.

2 DIENA:

– teorinė ir praktinė diena.

Arkinių nagų  koregavimo  demonstracija pagal pasirinktą formą.

Nagų korekcija korekcija su nago architektūtos atstatymu ant  modelio  dviejų rankų  nagų pagal kvadrato formą su akvariumo efektu. „Plauko šypsenėlės“ formavimas su dildės ir frezos pagalba . Koreguotų arkinių nagų dildinimo teorija  ir praktika.  Aparatiniai dirbtinių nagų apdirbimo būdai, reikalingų antgalių parinkimas ir jų naudojimo teorija ir praktika.  Aparatinio manikiūro technikos teorija ir praktika .  Nuotrauka

Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 17.00 – 18.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)

MODELIAI ATEINA 12.00 val.

NCentro nagai – kelias link tobulumo.

3 DIENA:

-TEORINĖ ir praktinė diena. Atliekame sudetingą  nagų korekcija su formos keitimu.  Arkinių nagų su įliejimu  koregavimo  demonstracija pagal pasirinktą formą.  Kelių nagų nuėmimas su tikslu juos priauginti iš naujo pagal dienos programą, siekint išmokti koreguotus ir priaugintus nagus atlikti vienodai atrodančius.   Nagų korekcija  ant  modelių  dviejų rankų nagų pagal pasirinktą formą  su akvariuminiu efektu  ir „plauko šypsenėle“ naudojant  autorinę Ncentro „ STONE “ techniką.“Plauko šypsenėlės“ formavimas su dildės ir frezos pagalba . Koreguotų arkinių nagų dildinimo teorija  ir praktika.  . Aparatinio manikiūro įtvirtinimas.  Nuotrauka

Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 17.00 – 18.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)

Modeliai ateina 11.30 val.

NCentro nagai – kelias link tobulumo.

Aparatinis priaugintų medžiagų nupjovimas ir nudildymas yra vienas efektyviausių darbo su dirbtiniais nagais būdų. Tačiau ne mažiau svarbu yra teisingai parinkti frezą, kad išvengtumėte natūralaus nago pažeidimo.

Jums bus suteikta konsultacija,kaip teisingai pasirinkti frezą, kokius antgalius kuriam aparatinio manikiuro etapui parinkti. Jūs išmoksite paaiškinti klientui detaliai apie visus aparatinio manikiūro pliusus. Šiuolaikiniai Europos salonai jau įtraukė aparatinį manikiūrą į teikiamų paslaugų sąrašą.

Atėjo laikas ir jums susipažinti visomis jo subtilybėmis!

Šiam kursui reikalingi keturi modeliai su priaugintais nagais. Modelių jūs ieškote pačios. Jeigu modelių nerasite likus 5 darbo dienoms iki užsiėmimų pradžios, praneškite apie tai mokymo centro administracijai ir mes modelius jums suteiksime.

BAIGUS KURSĄ – IŠDUODAMI DIPLOMAI*

*Dėl spartaus nagų industrijos augimo , diplomo galiojimo laikas apribotas dviejais metais

Baigę “NC PROGRESS”  level 2 kursą jūs  privalote kartą per du mėnesius (šešis kartus per metus) dirbti vieną dieną mūsų salone ir atlikti bet kokį darbą iš šio kurso  programos. Tokių atvėjų po dviejų metų mokinys gauna antrą  diplomą su 2 metų galiojimu. Tokiu būdu meistras tobulėja ir neatsilieka nuo sparčiai augančių nagų industrijos technologijų.

KURSO METU SUTEIKIAMA 15 PROC.  NUOLAIDA VISOMS PARDUOTUVĖS PREKĖMS

15% nuolaidą suteikiame visomis jūsų darbo salone dienomis bet kokiame kurse (pasiūlymas galioja pirkimams tik parduotuvėje kursų dienomis, perkant internetu pasiūlymas negalioja). Taupykite pinigus bei planuokite savo išlaidas. Pasinaudokite šiuo pasiūlymu.

 

Į mokymus registruojame tik po avansinio mokėjimo. Avanso mokestis sudaro 20 proc.  nuo kurso kainos.

Mokėti čia:

VšĮ “ Nagų Centras”

Įm.k. 303057995

LT 56 7044 0600 0789 8867

SEB bankas