– KURSAS – „NC ADVANCED 3 “ level 3

KURSAS – „NC ADVANCED“ level  3

Akvariuminių arkinių  gelinių nagų modeliavimas

Kurso trukmė 3d. Kaina – 300 €

MEDŽIAGOMIS DARBUI KURSO METU APRŪPINA CENTRAS. DARBAS  tik  SU FREZA*

*Frezą, reikiamus antgalius ir teptukus  turite atsinešti savo, jei neturite yra galymybė įsigyti pas mus.

Reikalavimai:  būtina  turėti NCentro  level 2 (visus 2 lygio diplomus) diplomus.

1 DIENA:

Kvalifikacijos kėlimas pagal kvadrato formą. Nagų ilgis nuo vidutinio. Nagų modeliavimas pagal visus standartus, kur matuojamas kiekvienas melimetras. Modeliuotas prancūziškas manikiūras su gyvnagio prailginimu naudojant baltą statybinį gelį. Darbas atliekamas ant modelio vienos rankos.

Tai puiki galimybė patobulinti savo žinias ir įgudžius. Po šių mokymų kiekvienas meistras įsisavins pažįstamus ir žinomus dalykus, tokius kaip nago architektūrą, jo formas ir „šypsenėlės“ liniją.  Per šiuos mokymus  kiekvienas teptuko potepis taps tobulų nagų pradžia, praktiškai nereikalaujančiu tolimesnio šlifavimo. Darbas bus atliekamas per itin trumpą laiką. Kiekvienas klientas bus dėkigas už neįprastus ir tobulus nagus ir sutaupytą laiką.

Kurso metu skiriamas labai didelis dėmesys praktiniam darbui. Meistras ne mokysis naujos modeliavimo technikos,  o  išmokti  sukurti sudetingus nagus per konkurso laiką – 2,5 val. Tam, kad pasiekti tokį darbo tempą, reikia daug praktikos . Tai puiki galimybė tobulintį darbą, trenituotis,  ruoštis dalyvauti konkursuose ir kelti kvalifikaciją.

Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 17.00-18.00 val.( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)

Modeliai ateina 11.00 val.

2 DIENA:

Kvalifikacijos kėlimas pagal ovalo formą. Nagų ilgis nuo vidutinio. Nagų modeliavimas pagal visus standartus, kur matuojamas kiekvienas melimetras. Modeliuotas nagų  priauginimas su įliejimu pagal autorinę NCentro techniką. Darbas atliekamas ant modelio vienos rankos.

Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 17.00-18.00 val.( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)

Modeliai ateina 11.00 val.

3 DIENA:

Kvalifikacijos kėlimas pagal Chamfer formą. Darbui naudojami nail art dekoravimo elementai, virtražiniai geliai, spalvoti statybiniai geliai  ir daug nestandartinių priemonių.  Išmoksite reikiamų gelių gaminimo proporcijų bei sužinosite visus niuansus  sprandžiant  nestandartinius sprendimus.  Tai autorinė Meistrės  Boženos nagų formą ir programa sukurta  siekiant tapti profesionalu. Nagų ilgis nuo vidutinio. Nagų modeliavimas pagal visus standartus, kur matuojamas kiekvienas melimetras.  Darbas atliekamas ant modelio dviejų rankų.

Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 17.00-18.00 val.( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)

Modeliai ateina 11.00 val.

!!!!!!  kiekvienos dienos darbo pabaigos laikas yra netikslus, kadangi buna dėl modelių kaltės mes stypriai vėluojame, tad pasirūpinkite turėti savo modelius.

Su savimi turėti:

– frezą, reikiamus antgalius ir teptukus ( jei neturite, yra galimybė nupirkti pas mus )

– vamzdelius arkai spausti

– pavalgyti ir atsigerti (sau ir modeliui) patogioje ir jaukioje Centro virtuvėlėje;

– vienkartines veido kaukės 3 vnt. (vaistinėje);

– vienkartinės pirštinės 10 vnt. (vaistinėje);

– užrašų sąsiuvinį ir rašymo priemonę;

– LINIUOTĘ

– pieštuką su trintuku;

BAIGUS KURSĄ – IŠDUODAMI DIPLOMAI *

*Dėl spartaus nagų industrijos augimo , diplomo galiojimo laikas apribotas dviejais metais

Baigę “NC ADVANCED” level 3 kursą jūs  privalote kartą per du mėnesius (šešis kartus per metus) dirbti vieną dieną mūsų salone ir atlikti bet kokį darbą iš šio kurso  programos. Tokių atvėjų po dviejų metų mokinys gauna antrą  diplomą su 2 metų galiojimu. Tokiu būdu meistras tobulėja ir neatsilieka nuo sparčiai augančių nagų industrijos technologijų. Modeliai ir kosmetika – jūsų.

 Diena jums kainuos 50 eur. vietoj 100 eur.* Tokiu būdu jūs galėsite tapti “NC Treneriu“.

Jūs tapsite meistru, kuris sugeba greitai ir efektyviai dirbti salone ir tuo pačiu pritrauksite daugiau nuolatinių klientų. Pasiekę minėtą tempą jūs galėsite tęsti kvalifikacijos kelimą mūsų NCentre su galymybę tapti centro treneriu ir komandos nariu.  Su mūsų palaikymu tapsite tikrais profesionalais. Centre 15% nuolaidą suteikiame visomis jūsų darbo salone dienomis bet kokiame kurse (pasiūlymas galioja pirkimams tik parduotuvėje kursų dienomis, perkant internetu pasiūlymas negalioja). Centre veikia lanksti nuolaidų sistema visoms prekėms. Pasirinkus darbui Centro siūlomas priemomes jus laukia nuolaidų sisitema.  Išsamesnė informacija svetainėje www.bjmcosmetics.lt Taupykite pinigus bei planuokite savo išlaidas. Pasinaudokite šiuo pasiūlymu. Medziagas darbui rasite NCentro parduotuvėje.

BJM Cosmetics:

www.bjmcosmetics.lt

www.facebook.com/geliosistema

* centras pasilieka teisę keisti sąlygas ir kainas. Apie pasikeitimus pranešama el.paštu ar interneto tinklapyje www.nagucentras.lt  skiltelėje Spec. pasiūlymai

© 2015 VISOS TEISĖS SAUGOMOS

Į mokymus registruojame tik po avansinio mokėjimo. Avanso mokestis sudaro 20 proc.  nuo kurso kainos.

Mokėti čia:

VšĮ “ Nagų Centras”

Įm.k. 303057995

LT 56 7044 0600 0789 8867

SEB bankas