– KURSAS – „NC START 2 “ level 2

KURSAS – „NC START  2 “     level 2

Kvalifikacinis  kursas. Nagų priauginimas geliu ar akrilu su ARKA  „NC START 1 “ level  1, „NC Express“  level 2 meistrams

Kurso trukmė 5 dienos / Kaina 435€

ARKINIŲ NAGŲ MODELIAVIIMO ir  ARKINIŲ NAGŲ RESTAURAVIMO  KURSAS

Įrankiais ir medžiagomis darbui aprūpina centras ( frezą ir antgalius atsinešate savo, trūkstamą įrangą  bus galima įsigyti NCentro parduotuvėje su 15 proc. nuolaida).

Darbai atliekami su freza.

Kurso tikslai:

  • išmoksite modeliuoti arkinius nagus
  • išmoksite kurti tobulą prancūzišką priauginimą
  • išmoksite restauruoti modeliuotus nagus
  • išmoksite kelių autorinių dizaino technikų

1 DIENA:

– Teorinė ir praktinė diena:

Teorinė dalis: Modeliuoto  prancūziško manikiūro arkinių nagų  modeliavimo demonstracija su “ plauko šypsenėlės“  technikos teorija ir demonstravimu. Šablonu pptaikymas. Naturalių nagų tipai. Forma kvadratas.

Praktinė dalis: Darbas su modelių dviejų  rankų nagais. Ilgį pasirenka mokinys, o ne modelis. Nagų  modeliavimas su statybiniu baltu geliu. „Plauko šypsenėlės“ formavimas su dildės ir frezos pagalba . Antgalių parinkimas,  antgalių rūšys.  Arkinių nagų dildinimo teorija ir praktika.  Modeliuotų nagų naudojant maskuojančius  ir spalvotus statybinius gelius  praktika. Aparatinio manikiūro  technika ir praktika.  Nuotrauka.

Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 18.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)

Modeliai ateina 11.00 val.

2 DIENA:

Darbas su modelių dviejų rankų  nagais. Forma kvadratas.  Nagų  modeliavimas su statybiniu baltu geliu.

Dirbtinių nagų ilgis pasirenkamas mokiniu, o ne modeliu.  „Plauko šypsenėlės“ formavimas su dildės ir frezos pagalba . Arkinių nagų dildinimo praktika.  Modeliuotų nagų naudojant maskuojančius ir spalvotus statybinius gelius  praktika. Aparatinio manikiūro praktika.  Nuotrauka

Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 18.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)

Modeliai ateina 11.00 val.

 

3 DIENA:

– Teorinė ir praktinė diena:

Teorinė dalis: Arkinių nagų  modeliavimo demonstracija su akvariuminiu efektu pagal „Marmūro“ technika. Nagų “šypsenėlės“ technikos, „Marmūro“ technikos teorija ir demonstravimas. Forma migdolas.  Darbas su modelių dviejų rankų nagais.

Praktinė dalis: Nagų  ARKINIS modeliavimas su akvariumo efektu.  Dirbtinių nagų ilgį ir spalvas pasirenka mokinys, bet ne modelis.  „Plauko šypsenėlės“ formavimas su dildės ir frezos pagalba .  Akvariuminių arkinių nagų dildinimo teorija ir praktika.  Nuotrauka

Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 18.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)

Modeliai ateina 11.00 val.

4 DIENA:

– Teorinė ir praktinė diena:

Arkinių nagų restauravimo demonstracija pagal pasirinktą formą.

Dirbtinių nagų restauracija ant  modelių  dviejų rankų nagų pagal pasirinktą formą su prancūzišku lakavimu naudojant gelinius dažus. Restauruotų dirbtinių arkinių nagų dildinimo teorija  ir praktika.  . Aparatinio manikiūro įtvirtinimas.  Nuotrauka

Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 18.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)

Modeliai ateina 11.00 val

5 DIENA:

– Teorinė ir praktinė diena:

Dirbtinių arkinių nagų su įliejimu restauravimo  demonstracija pagal pasirinktą formą.

Nagų korekcija  ant  modelių  dviejų rankų nagų pagal pasirinktą formą  su akvariuminiu efektu ir „plauko šypsenėle“ naudojant  autorinę Ncentro techniką.

„Plauko šypsenėlės“ formavimas su dildės ir frezos pagalba . Restauruotų dirbtinių arkinių nagų dildinimo teorija  ir praktika.   Tai centro autorinė programa, kuri leidžia išmokti atlikti sudėtingą ir itin prestižinę nagų korekciją. Nagų ilgis nekeičiamas ir paliekamas naturalus, o virš jo kuriamas nagas su „akvariuminiu „efektu. Su akvariuminiu efektu daroma 4 nagai, o 6 nagai pritaikant gelinį lakavimą po odelę.

Anksčiau „akvariuminio“ dizaino technika buvo įmanoma tik atliekant naują nagų modeliavimą.

Jūsų pagalba ir įgūdžių dėka, klientas sutaupys trečdalį pinigų bei brangų laiką.

Argi tai nėra puikus pasiūlymas abiem šalim? Klientė sutaupo brangiausią savo laiką, o efektas lyg naujai sukurtų nagų su tobula „plauko“ šypsenėle. Aparatinio manikiūro įtvirtinimas.  Nuotrauka

Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 18.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)

Modeliai ateina 11.00 val.

NCentro nagai – kelias link tobulumo.

Su savimi turėti:

– frezą  ( jei neturite, yra galimybė nupirkti pas mus ).

– pavalgyti ir atsigerti (sau ir modeliui);

– vienkartines veido kaukės 10vnt. (vaistinėje);

– vienkartinės pirštinės 20 vnt. (vaistinėje);

– užrašų sąsiuvinį ir rašymo priemonę;

– LINIUOTĘ

– pieštuką su trintuku!!!!!;

BJM Cosmetics gamintojas – UAB “ Nagų Stilius“

  • © 2015 UAB „Nagų Stilius“ – visos teisės saugomos.

Reikalavimai: Šiam kursui reikalingi modeliai. Modelių jūs ieškote pačios grupėse „Reikalingi modeliai“. ( Kokiomis dienomis reikalingi modeliai žiūrėkite programą ). Jeigu modelių truks, praneškite apie tai mokymo centro administracijai ir mes padėsime jums surasti modelį.

Baigus šį kursą turitė teisę mokytis ir kelti kvalifikaciją bet kurioje pasirinktoje NCentro programoje.

BAIGUS KURSĄ – IŠDUODAMI DIPLOMAI *

*Dėl spartaus nagų industrijos augimo , diplomo galiojimo laikas apribotas vieneriais metais

Baigę “NC START 2 ” level 2 kursą  jūs  privalote kartą per du mėnesius (šešis kartus per metus) dirbti vieną dieną mūsų salone ir atlikti bet kokį darbą iš šio kurso  programos. Tokių atvėjų po vienerių metų mokinys gauna antrą  diplomą su 1 metų galiojimu. Tokiu būdu meistras tobulėja ir neatsilieka nuo sparčiai augančių nagų industrijos technologijų.

Mūsų BJM Cosmetics linija yra aukštos kokybės . Jūs sužinosite kokių priemonių jums reikės tolimesniam darbui. Po kiek laiko įsitikinsite, kad nereikia pirkti daug nereikalingų priemonių.

Modeliai ir kosmetika – jūsų. Diena jums kainuos 50 eur. vietoj 95 eur.* Tokiu būdu jūs galėsite tobulinti savo darbo įgūdžius ir mokytis dirbti greičiau: nagų priauginimą atlikti per 2,5 val., o korekciją su dizainu – per 1,5 val.

Jūs tapsite meistru, kuris sugeba greitai ir efektyviai dirbti salone ir tuo pačiu pritrauksite daugiau nuolatinių klientų. Pasiekę minėtą tempą jūs galėsite tęsti kvalifikacijos kelimą mūsų NCentre su galymybę tapti centro treneriu ir komandos nariu.  Su mūsų palaikymu tapsite tikrais profesionalais.

15% nuolaidą suteikiame visomis jūsų darbo salone dienomis bet kokiame kurse (pasiūlymas galioja pirkimams tik parduotuvėje kursų dienomis, perkant internetu pasiūlymas negalioja). Nuolaida taikoma perkant nuo 50€

Centre veikia lanksti nuolaidų sistema visoms prekėms. Pasirinkus darbui Centro siūlomas priemomes jus laukia nuolaidų sisitema.  Išsamesnė informacija svetainėje www.facebook.com/geliosistema

Taupykite pinigus bei planuokite savo išlaidas. Pasinaudokite šiuo pasiūlymu.

 

BAIGUS KURSĄ IŠDUODAMI DIPLOMAI. Diplomų galiojimo laikas yra vieneri metai.

 

!!!!!!  KIEKVIENOS DIENOS DARBO PABAIGOS LAIKAS YRA NETIKSLUS, KADANGI BUNA DĖL MODELIŲ KALTĖS MES STYPRIAI VĖLUOJAME, TAD PASIRŪPINKITE TURĖTI SAVO MODELIUS.

Į mokymus registruojame tik po avansinio mokėjimo. Avanso mokestis sudaro 30 proc.  nuo kurso kainos.

Mokėti čia:

VšĮ “ Nagų Centras”

Įm.k. 303057995

LT 56 7044 0600 0789 8867

SEB bankas