KURSAS – ‘’NC PROGRESS 1 ’’ level 1

KURSAS  – ‘’ NC PROGRESS 1 ’’ level  1

APARATINĖS nagų korekcijos kursas

Mokymai vyksta tik su frezos pagalba. Jei nemokate dirbti su freza nė bėda – mes jus išmokinsime*.

*Tokių atvėjų frezą ir reikiamus antgalius  turėsite įsigyti TIK  pas mus.

Trukmė – 3 d. Kaina – 375 €

Kursas skirtas norintiems išmokti nagų korekcijos!  Galėsite išbandyti įvairias medžiagas palyginimui su galimybe išrinkti mėgstamiausias. Su savimi turėti savo teptukus ir antgalius  prireikus galima įsigyti pas mus.

Per mokymus jus išmoksite  teisingai juos prižiūrėti kas mėnesį, kad jūsų klientas sugrįžtu būtent pas jus. Kurso metu išmoksite atlikti kasdienį darbą – nagų korekciją. Klientėms priauginančioms nagus, nuolat reikalinga priežiūra ir mes norime, kad jos grįžtų pas jus.

Spec. pasiūlymas: Korekcijos kurso metu –  aparatinio manikiūro mokymai  ir gelinis nagų lakavimo po odelę teorija bei praktika bus pravesti jums NEMOKAMAI.

Frezą ir reikiamus antgalius galima įsigyti pas mus su 10 proc. nuolaida, o jeigu apsipirkimo  suma viršys 500 eur. – gaunate net 15 proc.nuolaida.

Mokymai apima:

  • aparatinę ARKINIŲ nagų korekciją
  • sudėtingos arkinių nagų korekcijos techniką
  • aparatinį gelinių  dangų nuėmimą
  • aparatinį priaugintų nagų nudildinimą
  • aparatinį natūralių nagų manikiūrą
  • gelinį lakavimą po odelę
  • nagų dizaino technikas
  • prancūziško lakavimo techniką naudojant gelinius dažus
  • teisingai modeliuoti “plauko šypsenelę”

MOKYMAI SU FREZA IR SU DILDĖMIS.

1 DIENA:

– teorinė ir praktinė diena.

Teorinė dalis: Arkinių nagų  koregavimo  demonstracija pagal pasirinktą formą.

Praktinė dalis: Nagų korekcija korekcija su nago architektūtos atstatymu ant  modelio vienos rankos nagų pagal kvadrato formą su lakavimu po odelę naudojant gelinius lakus. Koreguotų arkinių nagų dildinimo teorija  ir praktika.  Aparatiniai dirbtinių nagų apdirbimo būdai, reikalingų antgalių parinkimas ir jų naudojimo teorija ir praktika.  Aparatinio manikiūro technikos teorija ir praktika .  Nuotrauka.

Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 18.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)

MODELIAI ATEINA 11.00 val.

2 DIENA:

– Teorinė ir praktinė diena:

Arkinių nagų su įliejimu  koregavimo  demonstracija pagal pasirinktą formą.

Nagų korekcija  ant  modelių  dviejų rankų nagų pagal pasirinktą formą . Šeši nagai atliekami naudojant gelinio lakavimo po odelę techniką  ir keturi nagai su akvariuminiu efektu ir „plauko šypsenėle“ naudojant  autorinę Ncentro techniką.

„Plauko šypsenėlės“ formavimas su dildės ir frezos pagalba . Koreguotų arkinių nagų dildinimo teorija  ir praktika.  Aparatiniai dirbtinių nagų apdirbimo būdai, reikalingų antgalių parinkimas ir jų naudojimo teorija ir praktika. Aparatinio manikiūro įtvirtinimas.  Nuotrauka.

Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 18.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)

Modeliai ateina 11.00 val.

NCentro nagai – kelias link tobulumo.

3 DIENA:

-TEORINĖ ir praktinė diena. Atliekame sudetingą  nagų korekcija su formos keitimu.  Arkinių nagų su įliejimu  koregavimo  demonstracija pagal pasirinktą formą.    Nagų korekcija  ant  modelių  dviejų rankų nagų pagal pasirinktą formą  su akvariuminiu efektu  ir „plauko šypsenėle“ naudojant  autorinę Ncentro „ GRADIENT“ techniką.“Plauko šypsenėlės“ formavimas su dildės ir frezos pagalba . Koreguotų arkinių nagų dildinimo teorija  ir praktika.  . Aparatinio manikiūro įtvirtinimas.  Nuotrauka

Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 18.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)

Modeliai ateina 11.00 val.

NCentro nagai – kelias link tobulumo.

Aparatinis priaugintų medžiagų nupjovimas ir nudildymas yra vienas efektyviausių darbo su dirbtiniais nagais būdų. Tačiau ne mažiau svarbu yra teisingai parinkti frezą, kad išvengtumėte natūralaus nago pažeidimo.

Jums bus suteikta konsultacija,kaip teisingai pasirinkti frezą, kokius antgalius kuriam aparatinio manikiuro etapui parinkti. Jūs išmoksite paaiškinti klientui detaliai apie visus aparatinio manikiūro pliusus. Šiuolaikiniai Europos salonai jau įtraukė aparatinį manikiūrą į teikiamų paslaugų sąrašą.

Atėjo laikas ir jums susipažinti visomis jo subtilybėmis!

Šiam kursui reikalingi  modeliai su priaugintais nagais. Modelių jūs ieškote pačios. Jeigu modelių nerasite, praneškite apie tai mokymo centro administracijai ir mes padėsime surasti  modelius.

BAIGUS KURSĄ – IŠDUODAMI DIPLOMAI!

KURSO METU SUTEIKIAMA 15 PROC.  NUOLAIDA VISOMS PARDUOTUVĖS PREKĖMS PERKANT NE MAŽIAU UŽ 50€.

15% nuolaidą suteikiame visomis jūsų darbo salone dienomis bet kokiame kurse (pasiūlymas galioja pirkimams tik parduotuvėje kursų dienomis, perkant internetu pasiūlymas negalioja). Taupykite pinigus bei planuokite savo išlaidas. Pasinaudokite šiuo pasiūlymu.

Į mokymus registruojame tik po avansinio mokėjimo. Avanso mokestis sudaro 20 proc.  nuo kurso kainos.

Mokėti čia:

VšĮ “ Nagų Centras”

Įm.k. 303057995

LT 56 7044 0600 0789 8867

SEB bankas