START BLOKAS

1       Programos sudarytos taip, kad visus jos tris kursus galima būtų baigti per pusę metų siekiant tapti aukšto lygio specialistu, tokiu kaip NCentro meistrai. Tai reiškia, kad baigiant vieną po kito programos kursus po metų jūs galėsite dirbti savarankiškai ir toliau siekti karjeros. Autorinis Boženos Stankevič instruktažas atvers jums duris į profesionalų pasaulį.

Dauguma tikisi, kad baigę bazinį dviejų savaičių kursą galės tapti tikrais meistrais – tačiau tai tik iliuzija. Nepasiduokite jai, nes mūsų darbas yra kruopštus, mes turime nueiti ilgą kelią siekiant tikrojo meistriškumo. Iš pradžių mes viso labo įgyjame profesiją, bet tapti tikru meistru per trumpą laiką neįmanoma.

NCentras – tai tobulumo teritorija, todėl norint pasiekti mūsų lygį, reikia ilgai dirbti, o mūsų unikali programa suteiks jums visas įmanomas galimybes tobulėti.

  • Norintiems išmokti tobulai priauginti nagus būtina baigti ”MANI START 1″ ,  „GEL START  1” ir  „RE START 1” kursus. Tokiu būdu jūs išmoksite ne tik modeliuoti, bet ir koreguoti jau modeliuotus nagus. Šie diplomai leis jums tobulėti ir suteiks teisę baigti aukštesnių lygių kursus.

Centro programos itin sudėtingos, tačiau tikslus autorinis centro vadovės Boženos instruktažas leis išmokti tobulai atlikti kasdienį darbą bei atvers kelią į sekančius, aukštesnių lygių kursus.

Meistro tobulėjimo tikslas, nėra pasiekti tobulybę. Tobulėjimo tikslas yra nuolatos tobulėti. Kaip «NCentro» meistras žino ar tobulybės laiptelis jau pasiektas ar dar toli iki jo kopti? Kiekvienas meistras turi užsibriežtą tikslą, kurį pasiekus – tikslas pakeičiamas nauju. Mes pažvelgiame į savo vidinį «aš» – ar jau išnaudojome visą savo potencialą? Jei matome, kad yra dar kažkas ką galima pasiekti, vadinasi dar ne tobulybė, dar galimą kai ką nuveikti – tobulintis kvalifikacijos kėlimo kursuose. Kiekvieną mėnesį «NCentro» meistrai kelia kvalifikaciją, kelia savo tikslus vis aukščiau, gilinasi į specialybes žinias, atranda kažką naujo ir viso to rezultatus rodome nuotraukose, darbuose.
Tobulybė – tai ne tapimas tobuliausiu meistru komandoje, o bendro komandos potencialių galimybių išnaudojimas siekiant užsibriežto tikslo. Ir dar labai svarbus momentas – kartais žmogui atrodo, kad jis yra tobulas dėl to, kad neapsidairo apinkui ir nepamato, kad dar yra daug ko siekti. Taigi, plėsti akiratį, kelti kvalifikaciją, mokytis yra labai svarbi tobulėjimo sudedamoji dalis. Tobulėkime kartu!

f6