Kursas „RE START 1“

Korekcijos kursas pagal naujausius
2022 standartus.


Trukmė – 3 d.
Kaina – 480 €

APARATINĖS nagų korekcijos kursas.
Suvokimas – arkiniai nagai nėra siekiamybė,
arkiniai koreguoti nagai – tai stabilumas!

Mokymai vyksta tik su freza. Dalyvauti kurse gali pradedantieji, baigę aparatinio manikiūro mokymus mūsų centre arba kitur.
Jeigu esate naujokas ir norite pradėti dirbti su dirbtiniais nagais, paruošėme Jums 10 dienų START BLOKĄ.
Pirmas, startinis bloko kursas – tai „MANI START 1“. Baigus šį kursą Jūsų laukia tobulėjimo programa „GEL START 1“. Mokymų metu išmoksite tobulai priauginti nagus, it tik tada Jūsų laukia „RE START 1“ kursas.

Mokymų metu galėsite išbandyti įvairias medžiagas, palyginti jas ir galiausiai išsirinkti mėgstamiausias.
Kurso tikslas – suvokti, kad aplink nagus reikia skraidyti lyg drugelis, o gelį valdyti, tarsi vandens čiuožikas slystų vandens paviršiumi.
Su savimi nieko turėti nereikia.

Viskuo aprūpins Nagų Centras.

Per mokymus Jūs išmoksite teisingai prižiūrėti priaugintus, sustiprintus geliais nagus kas mėnesį, kad Jūsų klientas sugrįžtu būtent pas Jus. Kurso metu išmoksite atlikti kasdienį darbą – nagų korekciją. Klientėms, priauginančioms nagus, reikia nuolatinės priežiūros, o mes norime, kad jos grįžtų pas Jus.

Ypatingas pasiūlymas: Korekcijos kurso metu gelinio nagų lakavimo po odelę teorija bei praktika bus suteiktos Jums NEMOKAMAI.

Mokymai apima:

Ÿ aparatinę ARKINIŲ nagų korekciją
Ÿ sudėtingos arkinių nagų korekcijos techniką ir jos pritaikymą visiems natūralių nagų tipams
Ÿ kliento aptarnavimą pagal aukščiausius standartus
Ÿ darbo etiką, darbo taisykles meistrui ir klientui
Ÿ aparatinį gelinių dangų nuėmimą per itin trumpą laiką – 10 min.
Ÿ natūralaus nago paruošimo paslaptis
Ÿ aparatinio saugaus manikiūro technikos kartojimą
Ÿ gelinį lakavimą po odelę
Ÿ greito nagų dekoravimą vadovaujantis šiuolaikinėmis tendencijomis
Ÿ prancūziško lakavimo itin plonu sluoksniu techniką naudojant BJM gelinius lakus Quantum
Ÿ koreguotų nagų greitą dildinimą – 10 min.
Ÿ natūralių nagų augimo krypčių analizę, natūralių nagų

tipų sąvoką bei dirbtinių dangų taikymo analizę.

1 DIENA:

teorijos ir praktikos diena.
Teorinė dalis: Arkinių nagų koregavimo demonstracija pagal pasiaurintą šiuolaikinę migdolo formą atskleidžiant pagrindinę paslaptį – ką būtina atlikti, kad nagai būtų ploni, bet stabilūs ir grakštūs! Mes kursime pasiaurintą išsvajotą migdolo formą!
Praktinė dalis: Nagų korekcija su nago architektūros atstatymu ant abiejų modelio rankų nagų pagal pasiaurinto šiuolaikinio migdolo formą su lakavimu po odelę, naudojant gelinius lakus. Aparatinį manikiūrą atlieka dėstytoja, ji demonstruoja mokiniui ant modelio pilną aparatinį manikiūrą realiu laiku. Žinių įtvirtinimas užrašant techniką. Ypatingas dėmesys mokymuose skiriamas odos sveikos būklės atstatymui, pokalbiui su modeliais apie jų patirtis „nešiojant“ dirbtinius nagus, apie odos problemas, jų sprendimų konkrečiam žmogui paieškai. Pasidomėsime modelio nuomone apie aparatinį manikiūrą ir nagų koregavimą. Daug diskutuosime šia tema. Mokiniui demonstruojama, kaip dirbti su konkrečiu žmogumi, o ne kaip tiesiog atlikti išmoktą darbo techniką. Aparatiniai dirbtinių nagų apdorojimo būdai, reikalingų antgalių parinkimas, jų naudojimo teorija ir praktika. Mokysimės valdyti gelį bei skirstyti gelį apskaičiuojant gelio sąnaudas.

Tobula nuotrauka

Mokiniai ateina 10.00 val.
Modelis ateina 11.30 val.
Pietų pertrauka – 30 min.
Kurso pabaiga – apie 19.00 val.

2 DIENA:

  • Teorijos ir praktikos diena:

Arkinių nagų koregavimo demonstracija pagal šiuolaikinio migdolo formą.
Nagų korekcija ant abiejų modelio rankų. Aparatiniai dirbtinių nagų apdorojimo būdai, reikalingų antgalių parinkimas ir jų naudojimo teorija ir praktika. Dildžių svarba korekcijos metu. Žinių apie aparatinį manikiūrą įtvirtinimas. Aparatinį manikiūrą atlieka dėstytoja kartu su Jumis, jeigu mokiniui dar sunku valdyti aparatą. Svarbu atlikti saugų manikiūrą be odos pažeidimu, todėl jeigu nesate stipri manikiūre, dėstytoja Jums padės bei išmokys Jus dirbti kokybiškai, saugiai ir švariai.

Teorija šią dieną: reikalavimai meistrui, klientui, kliento įsipareigojimai, meistro taisyklės.

Tobula nuotrauka
Mokiniai ateina 10.00 val.
Modelis ateina 11.30 val.
Pietų pertrauka – 30 min.
Kurso pabaiga – apie 19.00 val.

NCentro nagai – kelias link tobulumo.

3 DIENA:

TEORIJOS ir praktikos diena. Atliekame sudėtingą nagų korekciją su formos keitimu bei greitu pailginimu. Nagų korekcija naudojant autorinę NCentro „GRADIENT“ techniką su geliniais lakais bei dekoracijomis. Nago papuošimas atrodys lyg akvariuminės technikos nagų įliejimas. Žinių apie aparatinį manikiūrą įtvirtinimas. Atliksime dėstytojos pasiūlytą formą, kurios geidžia daugelis klientų, atskleisime visas dildinimo paslaptys. Aparatinį manikiūrą atlieka mokinys. Svarbu atlikti saugų manikiūrą be odos pažeidimu. Mokymų metu ypatingas dėmesys skiriamas odos sveikos būklės atstatymui. Formuosime savo pirmąją asmeninę statistiką. Daug diskutuosime šia tema su modeliu. Mokiniui dar kartą demonstruojama, kaip dirbti su žmogumi, kaip spręsti problemas, kaip atsižvelgti į kliento pageidavimus, supažindinti klientą su savo reikalavimais, o ne tik sausai atlikti išmoktą darbo techniką.

Tobula nuotrauka
Mokiniai ateina 10.00 val.
Modelis ateina 11.30 val.
Pietų pertrauka – 30 min.
Kurso pabaiga – apie 19.00 val.

Aparatinis priaugintų medžiagų nupjovimas ir nudildymas yra

vienas efektyviausių darbo su dirbtiniais nagais būdų. Tačiau ne mažiau svarbu mokėti teisingai parinkti frezą, kad išvengtumėte natūralaus nago pažeidimo, taip pat tinkamai parinkti dildes.

Jums bus suteikta konsultacija, kaip teisingai pasirinkti frezą, dildę, kokius antgalius parinkti kiekvienam aparatinio manikiūro etapui. Jūs išmoksite detaliai paaiškinti klientui visus aparatinio manikiūro privalumus. Šiuolaikinė paslauga jau numato aparatinį manikiūrą kaip būtinybė.

Atėjo laikas ir Jums susipažinti su visomis jo subtilybėmis!

Šiam kursui reikalingi modeliai su priaugintais nagais. Modelių ieškote pačios tam skirtose paieškos grupėse.

BAIGUS KURSĄ IŠDUODAMI DIPLOMAI!

KURSO METU SUTEIKIAMA 15 PROC. NUOLAIDA VISOMS PARDUOTUVĖS PREKĖMS

15% nuolaidą suteikiame visomis Jūsų darbo salone dienomis, bet kokiame kurse (pasiūlymas galioja pirkimams tik parduotuvėje, kursų dienomis, perkant internetu pasiūlymas negalioja). Taupykite pinigus bei planuokite savo išlaidas. Pasinaudokite šiuo pasiūlymu!

Į mokymus registruojame tik po avansinio mokėjimo. Avanso mokestis sudaro 20 proc. nuo kurso kainos.

Mokėti čia:

VšĮ „Nagų Centras“

Įm. k. 303057995

Įm. k. 303057995

SEB bankas