KURSAS – „GEL START 1″

 


Kursas „GEL START 1“

Revoliucija nagų industrijoje. Mes sukūrėme mokymų kursą neturintiems patirties naujokams pradedant nuo modeliavimo su įliejimu! Taip, taip! Jeigu niekada nelaikėte teptuko su geliu rankose, bet norite išmokti priauginti nagus, tuomet šis kursas – Jums! Modeliavimas su „akvariuminiu efektu“ padės Jums išmokti logiškai suprasti dirbtinio nago struktūrą, o tada be vargo sugebėsite sukurti tobulą dirbtinį nagą be įlieto galiuko.

BAZINIS nagų priauginimo KURSAS, skirtas pradedantiesiems, mokantiems atlikti aparatinį manikiūrą (kas jau mokėsi šios technikos arba dirba su geliniais lakavimais, bet dar nedirbo su kietais geliais), arba jau baigė „MANI START 1“ kursą Nagų Centre.

o Kurso trukmė – 4 d.
o Kaina – 560 €

Programa sukurta vadovaujantis naujausiomis technologijomis – dirbtiniai nagai prilygsta tobuliems natūraliems nagams.

Arkinių, įlieto galiuko nagų sukūrimo mokymai ant formų – tai labai stipri programa.

Baigus šiuos mokymus galėsite sukurti paprastą ir stabilų nagą be jokio vargo.


Nagų modeliavimas su įliejimų – tai loginio mąstymo lavinimas, skirtas būtent pradedantiesiems, kurie dar neturi jokios praktikos nagų industrijoje ir niekada nelaikė teptuko su geliu rankose! Pažadame! Jūs išmoksite tobulai kurti nepriekaištingus nagus!

(norintiems lankyti šį kursą reikia išmokti „MANI START 1“ kurso technikas, nebent jau lankėte panašaus pobūdžio kursus ne mūsų centre ir mokate dirbti su freza, atlikti aparatinį manikiūrą)

Svarbu suprasti – arkiniai nagai nėra siekiamybė, arkiniai nagai – tai stabilumas!

Kiekvieną dieną Jums reikės atsivesti po vieną modelį. Mokinys atvyksta kasdien 10.00 val., o modelis – 11.30 val.

Gausite visas reikiamas BJM Cosmetics medžiagas. Su savimi nereikia nieko turėti, nebent užkandžių sau ir savo modeliui. Jeigu turite savo frezą – atsineškite, jeigu neturite – mes pasiūlysime Jums mūsų kokybišką, smart lengvą įrankį.

1 DIENA

Teorijos ir praktikos diena: Natūralaus nago trumpinimo

paslaptys siekiant sukurti tobulai besilaikantį nagą! Šablonai/formulės – tai lengva!
Teorija ir demonstracija pasitelkiant loginį mąstymą jas taikant. Akvariuminės technikos teorija ir demonstravimas. Daug, daug paaiškinimų apie tai, nuo ko priklauso meistriškumas.
Kurso tikslas – suvokti, kad aplink nagus reikia skraidyti lyg drugelis, o gelį valdyti, tarsi vandens čiuožikas slystų vandens paviršiumi. Taip sako dėstytojos Boženos 25 metų darbo patirtis.
Forma – kvadratas.
Darbas su abiejų modelio rankų nagais. Aparatinį manikiūrą atlieka dėstytoja, ji demonstruoja mokiniui ant modelio pilną aparatinį manikiūrą realiu laiku. Žinių įtvirtinimas užsirašant technikos ypatumus. Ypatingas dėmesys kurso metu skiriamas sveikos odos būklės atstatymui, pokalbiui su modeliais apie jų patirtis „nešiojant“ dirbtinius nagus, apie odos problemas, sprendimų, tinkančių konkrečiam žmogui, paieškai. Pasidomėsime modelio nuomone apie aparatinį manikiūrą. Daug diskutuosime šia tema. Mokiniui demonstruojama kaip dirbti su žmogumi, o ne vien kaip taikyti išmoktą darbo techniką.
Trumpas nagų modeliavimas taikant akvariuminę techniką, dizainą pasirenka dėstytoja.
„Plauko šypsenėlės“ teorija: formavimas dildės ir frezos pagalba. Antgalių parinkimas, antgalių rūšys. Akvariuminių arkinių nagų dildinimo teorija. Trumpi modeliuoti nagai – praktika naudojant BJM maskuojančius gelius.

Tobula nuotrauka
Mokiniai ateina 10.00 val.
Modelis ateina 11.30
Pietų pertrauka – 30 min.
Kurso pabaiga – apie 19.00 val.


2 DIENA

Pirmos dienos teorijos kartojimas. Šablonų/formelių pritaikymo logikos paieškos. Akvariuminės technikos teorijos kartojimas, liejimo technikos ypatumų apžvalga. Daug, daug paaiškinimų, nuo ko priklauso meistriškumas. Primename:
Kurso tikslas – suvokti, kad aplink nagus reikia skraidyti lyg drugelis, o gelį valdyti, tarsi vandens čiuožikas slystų vandens paviršiumi.
Taip sako dėstytojos Boženos 25 metų darbo patirtis.
Forma – kvadratas.
Aparatinį manikiūrą dėstytoja atlieka kartu su Jumis, jeigu mokiniui dar sunku valdyti aparatą. Svarbu atlikti saugų manikiūrą be odos pažeidimų, tad jeigu nesate stipri manikiūre, dėstytoja padės Jums bei išmokys Jus dirbti kokybiškai, saugiai bei švariai. Mokymuose skiriamas ypatingas dėmesys sveikos odos būklės atstatymui, pokalbiui su modeliais apie jų patirtis „nešiojant“ dirbtinius nagus, apie odos problemas. IŠNAGRINĖSIME MEISTRO ĮVAIZDĮ KLIENTO AKIMIS. Daug diskutuosime šia tema. Mokiniui demonstruojama kaip dirbti su žmogumi, o ne vien kaip taikyti išmoktą darbo techniką.

Teorija šią dieną: reikalavimai meistrui, klientui, kliento įsipareigojimai, meistro taisyklės.

Vidutinio trumpumo nagų modeliavimas taikant akvariuminę techniką, dizainą pasirenka dėstytoja.

Teorija: Akvariuminių arkinių nagų dildinimo teorija ir praktika, schemų brėžiniai.

Tobula nuotrauka (dėstytoja atskleidžia fotografavimo paslaptis)

Mokiniai ateina 10.00 val.
Modelis ateina 11.30
Pietų pertrauka – 30 min.
Kurso pabaiga – apie 19.00 val.

Modeliai ateina natūraliais arba dirbtiniais nagais (nagų nuėmimo praktika).

3 DIENA

Praktikos diena ir svarbios teorijos dalis: Šablonai/formelės – jau lengviau. Akvariuminės „3D“ technikos teorija bei jos įgyvendinimas.
Dienos teorija: dekoracijų derinimas tarpusavyje, gelinių lakų naudojimas akvariuminėje technikoje.

Dėstytoja pasakoja, nuo ko priklauso meistriškumas. Meistro darbo taisyklių bei aptarnavimo kodekso teorija! Reikalavimai darbo vietai, jos įrengimas. Reikalavimų meistro išvaizdai teorija.

Primename:
Kurso tikslas – suvokti, kad aplink nagus reikia skraidyti lyg drugelis, o gelį valdyti, tarsi vandens čiuožikas slystų vandens paviršiumi.

Sukursime dėstytojos siūlomą formą, kurios geidžia daugelis klientų, atskleisime visas darbo su dilde paslaptis. Aparatinį manikiūrą atlieka mokinys. Svarbu atlikti saugų manikiūrą be odos pažeidimų. Mokymuose skiriamas ypatingas dėmesys sveikos odos būklės atstatymui. Formuosime savo pirmąją asmeninę statistiką. Daug diskutuosime šia tema su modeliu. Mokiniui dar kartą rodoma, kaip dirbti su žmogumi, kaip spręsti problemas, kaip atsižvelgti į kliento pageidavimus, kaip išsakyti klientui savo reikalavimus, o ne „sausai“ pritaikyti išmoktą darbo techniką.

Teorija šią dieną: skirtumų tarp įvairių gelių paslaptys, jų savybės. Dekoro parinkimas, jo kokybė. Idealaus nago šlifavimo paslaptys.

Vidutinio trumpumo nagų modeliavimas taikant akvariuminę techniką – dėstytoja padeda pasirinkti tinkamas akvariuminio galiuko dekoracijas.

Teorija: Akvariuminių arkinių nagų dildinimo schema, baigiamojo nago formavimo etapo svarba.
SVARBU:
„Photoshop’as gyvai, o ne telefono ekrane.“ (dėstytojos citata). Švaraus, idealaus nago formavimo paslapčių
atskleidimas iš pirmų lūpų.

Tobulą nuotrauką mokinys padaro pats, vadovaudamasis dėstytojos rekomendacijomis.

Mokiniai ateina 10.00 val.
Modelis ateina 11.30
Pietų pertrauka – 30 min.
Kurso pabaiga – apie 19.00 val.

Modeliai ateina natūraliais arba dirbtiniais nagais (nagų nuėmimo praktika).


4 DIENA

Svarbi diena: Šablonai/formelės – jau lengva. Akvariuminės „3D“ technikos taikymas praktikoje.
Dienos teorija: gelių maišymas, naujų statybinių gelių kūrimas darbui, gelių svarba kokybiškam darbui.
Dėstytoja nuolat aiškina, nuo ko priklauso meistriškumas, kartojame darbo taisykles bei darbo kodeksą. Darbo etika. Reikalavimai darbo vietai, jos įrengimas.


Mokinys JAI SUVOKIA,
kad aplink nagus reikia skraidyti lyg drugelis, o gelį valdyti, tarsi vandens čiuožikas slystų vandens paviršiumi.

Sukursime dėstytojos siūlomą formą. Aparatinį manikiūrą atlieka mokinys. Atliksime saugų manikiūrą be odos pažeidimų.

Jau ketvirto žmogaus paklausime nuomonės apie aparatinį manikiūrą, nagų modeliavimą ir apie meistro išvaizdą! Papildome savo asmeninę statistiką dar vienu svarbiu aspektu. Mokiniui dar kartą rodoma, kaip dirbti su žmogumi, kaip spręsti problemas, kaip atsižvelgti į kliento pageidavimus, kaip pranešti klientui apie savo reikalavimus, o ne „sausai“ atlikti išmoktą darbo techniką.

Teorija šią dieną: skirtumų tarp įvairių gelių paslaptys, jų savybės. Gelių parinkimas, maišymas, gelinių lakų naudojimas įliejime. Idealaus nago šlifavimo paslaptys.

Atliekamas nagų modeliavimas taikant akvariuminę techniką, dėstytoja padeda parinkti dekoracijas, suderinti atspalvius.

Teorija: Akvariuminių arkinių nagų dildinimo schema, baigiamojo nago formavimo etapo svarba.

SVARBU:
„Photoshop’as gyvai, o ne telefono ekrane.“ (dėstytojos citata). Švaraus, idealaus nago formavimo paslapčių

atskleidimas iš pirmų lūpų.

Tobulą nuotrauką mokinys padaro pats, vadovaudamasis dėstytojos rekomendacijomis. Kuriamas pirmas portfolio: DAROMI NUOTRAUKŲ KOLIAŽAI be programėlių pagalbinio apdorojimo! Mes atliekame darbą kokybiškai, ant kliento rankų „gyvai“, ir mums nereikia pagražintų nuotraukų! Tai – dėstytojos reikalavimas.

Mokiniai ateina 10.00 val.
Modelis ateina 11.30
Pietų pertrauka – 30 min.
Kurso pabaiga – apie 19.00 val.

Modeliai ateina natūraliais arba dirbtiniais nagais (nagų nuėmimo praktika).

 

Į mokymus registruojame tik po avansinio mokėjimo. Avanso mokestis sudaro 20 proc. nuo kurso kainos.

Mokėti čia:

VšĮ „Nagų Centras“

Įm. k. 303057995

LT 56 7044 0600 0789 8867

SEB bankas